Цікаві художні і документальні фільми з інформатики та математики (трейлери)

14.02.2018

Пірати силіконової долини (1999)

     Фільм знятий за книгою «Fire in the Valley: The Making of The Personal Computer» і розповідає про ті часи, коли комп'ютерна індустрія тільки починала розвиватися, коли комп'ютери були великими, а Джобс і Гейтс маленькими «хлопцями з гаражів» ... 


Гра в імітацію (2014)

     Алан Тьюринг - математик, який став основоположником сучасної інформатики. Отримавши завдання від британської розвідки, він разом з членами своєї геніальної команди працює над розшифровкою кодів Енігми Третього рейху. Тьюринг вніс незаперечний внесок у зміну ходу війни і допоміг врятувати тисячі життів.


Ігри розуму (2001)

       Художній фільм Ігри розуму розповідає про талановитого і видатного вченого, який вніс великий внесок в область математики і фізики. Він мав успіх і в своїх наукових досягненнях, і мав успіх у жінок. Ще будучи молодим студентом, Джон Форбс Неш-молодший подавав великі надії. Уже в середньому віці, коли за спиною був цілий ряд досягнень, до нього явилася людина з секретної служби, яка волає про допомогу для своєї країни. Йому належить неймовірно складне завдання, від якого залежать долі багатьох.


BBC: Історія одиниці (2005)

      Як "одиниця" допомогла побудувати перші міста і великі імперії? Як надихала найвидатніші уми людства? Яку роль в появі грошей вона зіграла? Як одиниця об'єдналася з нулем, щоб правити сучасним світом? Террі Джонс з тонким англійським гумором, весело і дотепно розповідає про це і багато про що інше з історії розвитку математики і сучасної цивілізації. 


Пастка Ферма (2007)

      Перед нами захоплююча картина для любителів жанру інтелектуального детективу - «Пастка Ферма». Чотирьом найвідомішим математикам надходить запрошення на особливий звану вечерю. Господар будинку пропонує гостям своє суспільство, інтелектуальну дискусію, смачну їжу, а також те, від чого не зможе відмовитися жоден справжній учений - загадку. Що ж за цим приховується?

Фіксики (2010)

     Фіксики - освітні мультики для школярів і маленьких дітей, де простою мовою пояснюється улаштування складних речей. У серіях мультсеріалу ви легко знайдете відповідь на питання: "Як це зроблено?" Наука для дітей стала доступнішою і цікавішою разом з маленькими веселими чоловічками - Фіксиками! 

© 2019 вул.Генерала Потапова 3, м.Київ
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!